• 0( 0 OPINIE )
  253 STUDENTS

  Nadwaga, niedowaga, bulimia, anoreksja, ortoreksja – oto różne oblicza zaburzeń odżywiania. Dlaczego jedni odżywiają się niezdrowo, jedzą dużo i są szczupli lub wręcz chudzi, a inni przybierają na wadze nawet po niewielkiej porcji lodów? Skąd bierze się potrzeba kompulsywnego objadania się, ograniczania jedzenia do głodowych porcji czy obsesyjnego przestrzegania zasad zdrowego odżywiania?

  450.00 z VAT per 730 dni
 • 0( 0 OPINIE )
  50 STUDENTS

  Rozluźnienie pleców, pośladków i mięśni przykręgosłupowych, pomaga w uruchomieniu przepływu energii w głównym kanale energetycznym człowieka jakim jest kręgosłup.  Przekłada się to znacznie na funkcjonowanie całego ciała. Praktykowanie tej podstawowej umiejętności ma ogromny potencjał.

  99.00 z VAT
 • 0( 0 OPINIE )
  1 STUDENTS

  Pakiet: Kurs Lomi Lomi Nui + Kurs Świadomego Ruchu. Idealne połączenie, aby nauczyć się wyjątkowego masażu oraz równolegle zadbać o swoje własne ciało i przepuścić nagromadzone emocje. Aby lomi było w przepływie ważna jest postawa masującego, w tym jego relaks i wolność od napięć. Twoi klienci na pewno docenią tę jakość.

  850.00 z VAT per 728 dni
 • 0( 0 OPINIE )
  29 STUDENTS

  Doskonały pakiet dwóch kursów online, które pomogą złapać Ci naprawdę głęboki kontakt ze swoim ciałem, czyli KURS ŚWIADOMEGO RUCHU I KURS AUTOMASAŻU.

  99.00 z VAT
 • 0( 0 OPINIE )
  24 STUDENTS

  Mini Kurs Uważności to doraźne wsparcie w zabieganej codzienności. Dzięki niemu uspokoisz pędzące myśli, osądzisz się w ciele i złapiesz lepszy kontakt ze sobą w tu i teraz. W kursie położyliśmy nacisk na ćwiczenia praktyczne, bo zdajemy sobie sprawę z tego, że da to najlepszy i najbardziej odczuwany przez ciało, sposób.

  39.00 z VAT
 • 0( 0 OPINIE )
  364 STUDENTS

  Pigułka czyli Mini Kurs Medytacji, to doraźne wsparcie w zabieganej codzienności. Dzięki niemu uspokoisz pędzące myśli, osądzisz się w ciele i złapiesz lepszy kontakt ze sobą w tu i teraz. W kursie położyliśmy nacisk na ćwiczenia praktyczne, bo zdajemy sobie sprawę z tego, że da to najlepszy i najbardziej odczuwany przez ciało, sposób.

  39.00 z VAT
 • 0( 0 OPINIE )
  10 STUDENTS

  Moduł podstawowy Kursu Żywienie Terapeutyczne to kompleksowe wprowadzenie do tematyki terapeutycznego odżywiania. W ramach tego pakietu będziecie mieli okazję zapoznać się z podstawowymi założeniami, na bazie których powstało to podejście do odżywiania. Znajdziecie w nim sporą dawkę wiedzy na temat funkcjonowania ludzkiego organizmu, sposobu pracy przewodu pokarmowego, nieco filozofii życia, a także szereg praktycznych wskazówek dotyczący sposobu odżywiania się. Znajdziecie tu także odpowiedź na pytanie jak jeść, jak zwyczaje wprowadzać w codziennym życiu, aby wspomagać prawidłowe funkcjonowanie swojego ciała. Dwie…

  120.00 z VAT
 • 0( 0 OPINIE )
  2 STUDENTS

  To mini pakiet – część kursu Żywienie Terapeutyczne Online. Półprodukty, to produkty, które przez kilka dni (a nieraz tygodni) możecie przechowywać w lodówce i korzystać do przyrządzania ulubionych dań. Każda z nich ma wiele zastosowań, niektóre równie dobrze smakują solo i są świetną alternatywą dla masowo wytwarzanych produktów. Nie zawierają niekorzystnych dla zdrowia dodatków, są wykonane i przechowywane w sposób zachowujący zawarte w surowcach prozdrowotne właściwości. Przyrządzone z produktów, których jakość znacie będą najlepszej jakości produktem, którego nie znajdziecie w żadnym…

  150.00 z VAT
 • 0( 0 OPINIE )
  4 STUDENTS

  Prozdrowotne receptury na każdy dzień, to część kursu Żywienie Terapeutyczne Online, która zawiera 11 receptur autorstwa Szefa Irka.  Każdy odcinek to jedna receptura wykonana od początku do końca, szereg ciekawostek dotyczących użytych składników i praktyka uważności. Praktyczne wskazówki Szefa Irka przeplatają się z unikalną wiedzą na temat funkcjonowania organizmu człowieka i wpływu jaki ma na jego formę pożywienie. Każda receptura omówiona zostaje pod kątem jej wpływu na funkcjonowanie ludzkiego ciała, i może być z powodzeniem stosowana o każdej porze dnia.…

  220.00 z VAT