CO TO JEST CHOROBA? – wywiad z Mirosławem Czarko-Wasiutycz

Ciało porozumiewa się z nami takim językiem, jakim potrafi – mówi do nas przy pomocy bólu. Jeśli jakaś konkretna choroba pojawia się w naszym ciele to znaczy, że przychodzi do nas jakaś informacja, która chce być zauważona. Zauważona, ukochana, zobaczona, zasymilowana do systemu. Za chorobą stoi więc zawsze jakaś osoba w systemie. Nowotwór na przykład to zazwyczaj ktoś, kto jest wykluczony.

Choroba – ustawienia systemowe / hellingerowskie

Choroba potrafi być też momentem kluczowym w życiu. Często także trudne doświadczenia zwązane z jakąś ciężką chorobą powodują, że osoba taka wychodzi z niej z dużo większą świadomością samego siebie, tego co chce osiągnąć, co jest dla niej ważne w życiu.

Chcesz otrzymywać pakiet najnowszych odcinków na swoją skrzynkę mejlową?
Zapisz się na newsletter: https://hakujzdrowie.pl/newsletter

Polub stronę na facebooku: https://www.facebook.com/hakujzdrowie

Dowiedz się więcej o ustawieniach systemowych
Jeśli temat Cię zainteresował to mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość. W naszym sklepie znajdziesz już produkty dotyczące Ustawień systemowych – to trzy pakiety webinarów, które pomogą Ci zrozumieć mechanikę systemów składających się na Twoje życie zawodowe i relacje. Znajdziesz je tutaj: https://hakujzdrowie.pl/kursy/course-cat/ustawienia-systemowe/

Realizacja filmowa: http://www.burbanfilm.pl
https://www.facebook.com/burbanfilm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do naszego newslettera